Aktualności Biura Karier

24.05.2016
HYDEPARK: Storytelling - metoda pracy

Opowiadanie historii odgrywa kluczową rolę w życiu każdego człowieka. Od dawien dawna ludzie opowiadają sobie historie, legendy aby się integrować, tworzyć wspólnotę, zespół wartości. Słuchanie opowieści może zainspirować do działania oraz nadawać znaczenie ludzkiemu życiu. Zdarza się, że usłyszana historia staje się punktem zwrotnym w zmianie naszego myślenia. Dzieląc się opowieściami możemy definiować kim jesteśmy, jak myślimy, co nas porusza, czemu dążymy do rozwoju osobistego.

20.05.2016
Dzień z pracodawcą Cityboard

Zapraszamy Studentów Uniwersytetu SWPS na Spotkanie z Firmą Cityboard w ramach Dnia z Pracodawcą już 31 maja o godzinie 14:00 Wyślij maila na adres biurokarier_zapisy@swps.edu.pl potwierdzając swoją obecność

18.05.2016
Bezpłatne moduły dodatkowe dla studentek/studentów Psychologii i Filologii angielskiej!

Miło nam poinformować, że Uniwersytet SWPS otrzymał dofinansowanie ze środków unijnych na rozwój kompetencji zawodowych studentek/studentów. Dzięki tym funduszom jeszcze w tym roku akademickim możemy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach certyfikowanych, projektach i wizytach studyjnych u pracodawców.

17.05.2016
Digital University Hackathon

Digital University serdecznie zaprosza studentki uczelni biznesowych i technologicznych do udziału w Digital University Hackathon organizowanym przy współpracy z Global Summit of Women w terminie 4 – 5 czerwca 2016 w Warszawie

Pracodawcy informują

17.05.2016
Aplikuj do działu komunikacji i projektowania wnętrz IKEA

Twoją pasją jest projektowanie wnętrz, kreowanie przestrzeni dla produktu lub komunikacja graficzna? IKEA poszukujemy kandydatów w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie (Janki, Targówek), Wrocławiu.