Aktualności Biura Karier

10.10.2016
PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI NA ROK AKADEMICKI 2016 - 2017

Zapraszamy Studentów i Studentki Uniwersytetu SWPS do udziału w bezpłatnym Programie Rozwoju Kompetencji,
w ramach którego realizowane będą moduły: warsztaty/ szkolenia certyfikowane, zadania projektowe, wizyty studyjne u pracodawców.

10.10.2016
Zacznij rok akademicki z Biurem Karier!

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie Biura Karier, w którym jest możliwość skorzystania z doradztwa zawodowego, doradztwa z zakresu przedsiębiorczości oraz warsztatów „Projekty biznesowe” i „Biznes manager” – do wyboru w ramach jednej z 5 ścieżek rozwojowych.

06.10.2016
Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza

Weź udział w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza i dołącz do elitarnego grona absolwentów jedynej takiej Szkoły w Polsce! Spotkaj się z najlepszymi w Polsce ekspertami w dziedzinie ekonomii, prawa oraz mediów. Poznaj ambitnych studentów polskich uczelni i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie dla najzdolniejszych autorów.

06.10.2016
Zaproszenie dla studentów na bezpłatną konferencję o zdrowiu psychicznym

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl zaprasza 15.10.2016 do wzięcia udziału w kolejnej konferencji w ramach rocznego cyklu bezpłatnych konferencji propagujących zdrowie psychiczne i seksualne oraz radzenie sobie ze stresem i emocjami w sposób nieszkodliwy dla zdrowia.

Pracodawcy informują

20.05.2016
PRAKTYKI W POLSKO-ANGIELSKO-FRANCUSKIM PRZEDSZKOLU ŚWIETLIKI

JEŚLI SZUKASZ INSPIRACJI I KIERUNKU ROZWOJU ZAWODOWEGO, ZAPRASZAMY NA PRAKTYKI WŚRÓD DOŚWIADCZONYCH METODYKÓW I PRAKTYKÓW.