Aktualności Biura Karier

23.06.2016
KONKURS!!! ABSOLWENT ROKU 2016

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu „Absolwent Roku” organizowanego przez firmę Adzuna.

Zasady udziału:

Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą odpowiedzieć na kilka krótkich pytań i opisać co sprawia, że wybijają się ponad tłum.

16.06.2016
Konkurs ”Od pomysłu do Przemysłu”

Konkurs “Od pomysłu do Przemysłu” to promocja świeżych idei oraz innowacyjnych pomysłów mających szansę praktycznego zastosowania w przemyśle.

Konkurs organizowany jest z inicjatywy Grupy Azoty Kędzierzyn-Koźle ZAK S.A. w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Park Przemysłowy Metalchem” z siedzibą w Opolu, „Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym” oraz Klastrem Chemii Specjalistycznej Chem-Ster.

09.06.2016
"Sojusz dla kompetencji"

Biuro Karier Uniwersytetu SWPS w Warszawie we współpracy z Konfederacją Pracodawców Lewiatan (Forum Młodych) realizuje projekt "Sojusz dla kompetencji" do którego udziału serdecznie zapraszamy!

07.06.2016
2016 Georgetown Leadership Seminar

Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego ogłasza konkurs na udział w GEORGETOWN LEADERSHIP SEMINAR 2016
organizowany przez Edmund A. Walsh School of Foreign Service, Uniwersytetu Georgetown, w którym uczył prof. Jan Karski. Jest to tygodniowe seminarium dla 35 przyszłych liderów z całego świata, które odbędzie się w Waszyngtonie, DC pod koniec października 2016 r.

Pracodawcy informują

07.06.2016
Zyskaj doświadczenie, zalicz praktyki!

Forum Ekonomiczne to poważne przedsięwzięcie organizacyjne, wymagające zgranej i zorganizowanej współpracy całego sztabu ludzi. Bardzo ważnym elementem tego zespołu są studenci, dla których jest to nie tylko praktyka, jaką muszą odbyć w ramach planu zajęć, ale przede wszystkim możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

02.06.2016
Rekrutacja Szczyt NATO

Z związku z organizacją Szczytu NATO w Warszawie, w dniach 8 i 9 lipca 2016 roku szukamy dyspozycyjnych osób gotowych do podjęcia pracy dodatkowej w okresie czerwiec-lipiec, jako personel pomocniczy w trakcie organizacji i przebiegu wydarzenia.