Aktualności Biura Karier

29.09.2015
Dni Facylitacji w ramach Światowego Tygodnia Facylitacji - ABSOLWENCI

W dniach 19 – 20 października serdecznie zapraszamy Absolwentów Uniwersytetu SWPS na bezpłatną konferencję oraz warsztaty, odbywające się w ramach Światowego Tygodnia Facylitacji.

29.09.2015
Dni Facylitacji w ramach Światowego Tygodnia Facylitacji - STUDENCI

W dniach 19 – 20 października serdecznie zapraszamy studentów Uniwersytetu SWPS na bezpłatną konferencję oraz warsztaty, odbywające się w ramach Światowego Tygodnia Facylitacji.

27.08.2015
Konkurs Hi-Tech Startup!

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy wspólnie szukają młodych talentów w obszarze hi-tech. Hi-tech Startup to nowa inicjatywa umożliwiająca wsparcie, przetestowanie i zaistnienie nowych pomysłów na rynku. Do konkursu zgłaszać się mogą studenci oraz absolwenci warszawskich uczelni do 28 września br.

27.08.2015
Rekrutacja do programu Młoda Redakcja 2015/2016

Jesteś studentem z Polski, Niemiec lub innego kraju? Lubisz pisać, interesują cię tematy polsko-niemieckie i wydarzenia w twoim regionie? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy redaktora stron internetowych, masz już za sobą pierwsze kroki w zawodzie? Zachęcamy do ubiegania się o staż w Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Pracodawcy informują

24.07.2015
Praktyki - w ramach rządowego programu praktyk studenckich w administracji w 2015 r.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Zapraszamy studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych.