Aktualności Biura Karier

30.04.2015
Bezpłatne seminarium pt.: „Młody biznes w oparciu o design. Start it up!”

14 maja Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje kolejne bezpłatne seminarium pt.: „Młody biznes w oparciu o design. Start it up!”.

Jest to seminarium o realiach powstawania i czynnikach sukcesu start-upów tworzonych w oparciu o design. Ekspercka debata panelowa o tym, jak skutecznie pokonać ograniczenia i przekuć w rynkowy sukces pomysł na dobrze zaprojektowany, innowacyjny produkt, interfejs, aplikację czy usługę.
Zaproszeni do udziału przedsiębiorcy, założyciele start-upów, młodzi projektanci, instytucje wspierające i finansujące te przedsięwzięcia będą dyskutować na temat trendów, potencjału i ograniczeń w zakresie rozwoju młodych biznesów opartych o design, znaczeniu aspektów wzorniczych w projektowaniu aplikacji, tworzeniu nowych technologii, projektowaniu usług i produktów.

30.04.2015
Chcesz stworzyć swoją stronę internetową? Weź udział w Django Girls Warsaw #2 - darmowych warsztatach programowania dla kobiet

24 maja w Warszawie odbędzie się druga edycja Django Girls, czyli międzynarodowych warsztatów programistycznych dla kobiet i dziewczyn. W wydarzeniu weźmie udział 45 osób, które w ciągu jednego dnia stworzą swoją pierwszą aplikację internetową.
Django Girls Warsaw to bezpłatne warsztaty programowania i tworzenia stron internetowych organizowane z myślą o kobietach i dziewczynach. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne, które chcą dowiedzieć się czegoś na temat technologii, nauczyć się podstaw programowania i tego, jak zbudować aplikację internetową. Wydarzenie ma inspirować do dalszej nauki programowania i ma za zadanie pokazać, jak łatwo stworzyć nowe narzędzia, używając dostępnych dziś technologii.

29.04.2015
Warsztat „Drama w pracy warsztatowej”

Zapraszamy studentów i absolwentów SWPS na warsztat „Drama w pracy warsztatowej”
(07.05.2014 godz. 14.00 -15.30)

23.04.2015
Wirtualne Targi Pracy SWPS!

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów do udziału w VI edycji Ogólnouczelnianych Wirtualnych Targów Pracy SWPS!

Pracodawcy informują

27.04.2015
SPOTKANIE INFORMACYJNE 9.05.2015 r.

Przyjdź na SPOTKANIE INFORMACYJNE!

19.02.2015
Przeciwdziałanie marginalizacji społecznej

Jak co roku Powiślańska Fundacja Społeczna zaprasza studentów kierunków społecznych na zajęcia wykładowe z zakresu przeciwdziałania marginalizacji społecznej.