Aktualności Biura Karier

26.07.2016
Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat od Google.

Wiesz, czym są Internetowe Rewolucje? To bezpłatny program szkoleń rozwijających umiejętności internetowe dostosowany do Twoich potrzeb. Dzięki niemu zyskasz oraz rozwiniesz umiejętności, które umożliwią Ci rozwój kariery a taże zdobędziesz certyfikat od Google potwierdzający Twoją wiedzę.

Wejdź na g.co/InternetoweRewolucjeDlaStudenta.

23.06.2016
KONKURS!!! ABSOLWENT ROKU 2016

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu „Absolwent Roku” organizowanego przez firmę Adzuna.

Zasady udziału:

Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą odpowiedzieć na kilka krótkich pytań i opisać co sprawia, że wybijają się ponad tłum.

16.06.2016
Konkurs ”Od pomysłu do Przemysłu”

Konkurs “Od pomysłu do Przemysłu” to promocja świeżych idei oraz innowacyjnych pomysłów mających szansę praktycznego zastosowania w przemyśle.

Konkurs organizowany jest z inicjatywy Grupy Azoty Kędzierzyn-Koźle ZAK S.A. w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Park Przemysłowy Metalchem” z siedzibą w Opolu, „Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym” oraz Klastrem Chemii Specjalistycznej Chem-Ster.

07.06.2016
2016 Georgetown Leadership Seminar

Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego ogłasza konkurs na udział w GEORGETOWN LEADERSHIP SEMINAR 2016
organizowany przez Edmund A. Walsh School of Foreign Service, Uniwersytetu Georgetown, w którym uczył prof. Jan Karski. Jest to tygodniowe seminarium dla 35 przyszłych liderów z całego świata, które odbędzie się w Waszyngtonie, DC pod koniec października 2016 r.

Pracodawcy informują

20.05.2016
PRAKTYKI W POLSKO-ANGIELSKO-FRANCUSKIM PRZEDSZKOLU ŚWIETLIKI

JEŚLI SZUKASZ INSPIRACJI I KIERUNKU ROZWOJU ZAWODOWEGO, ZAPRASZAMY NA PRAKTYKI WŚRÓD DOŚWIADCZONYCH METODYKÓW I PRAKTYKÓW.