Aktualności Biura Karier

20.10.2014
Zapraszamy do udziału w Akademii Młodego Menedżera

Zapraszamy do udziału w szkoleniu wszystkich studentów powyżej pierwszego roku studiów, oraz absolwentów do sześciu miesięcy od obrony pracy dyplomowej.

Podczas szkolenia Uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić własną działalność gospodarczą oraz poznają jej aspekty prawne jak i finansowe. Ponad to napiszą autorskie biznesplany, które będą mogły wziąć udział w konkursie.

Termin: 15, 16, 17, 18 listopada 2014

20.10.2014
Tajniki Assessment Center

• szukasz pierwszej pracy lub stażu?

• zastanawiasz się, co może Cię spotkać w procesach rekrutacyjnych?

• słyszałeś/aś o Assessment Center, ale nie wiesz, jak się do tego przygotować?

• jesteś otwarty/otwarta na udział w praktycznych technikach selekcji kandydatów?

Zapraszamy na bezpłatny warsztat “Tajniki Assessmnet Center”
6 listopada 2014r. godzina 10:00-14:00, sala S 311

09.10.2014
"W drodze do samodzielności" - projekt studencki z zakresu doradztwa biznesowego

Interesujesz się badaniami ankietowymi i analizą danych, znasz się na statystyce? Zapraszamy do udziału w projekcie „W drodze do samodzielności”. Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://konkurs.altkomakademia.pl/ i wyślesz swoje zgłoszenie. Główna nagroda to 10 000 złotych!

09.10.2014
Program stażowy FRS

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze do jesienno-zimowej edycji Programu stażowego Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej (FRS).

Pracodawcy informują

16.10.2014
Warsztaty w Accenture Operations - 7edycja Operations Open Day

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych interaktywnych i bezpłatnych warsztatach, które odbędą się już po raz 7 -my w siedzibie Accenture Operations.

14.10.2014
NABÓR NA STAŻ WOLONTARIACKI W ŚDS „POD SKRZYDŁAMI”

Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Skrzydłami” przy ul. Grójeckiej 109 – ośrodek wsparcia dla osób chorujących psychicznie prowadzi nabór na staż wolontariacki trwający od lutego 2015r. do czerwca 2016 r. dla studentów przede wszystkim III i IV roku, kierunków: psychologia, pedagogika, praca socjalna, itp. zainteresowanych poznaniem specyfiki pracy z osobami chorującymi psychicznie.

10.10.2014
Poszukujemy wolontariuszy z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego!

Stowarzyszenie MONAR, organizacja pozarządowa działająca w Polsce od ponad 35 lat, kierująca swoją ofertę do osób wykluczonych społecznie, w tym uzależnionych od substancji psychoaktywnych, alkoholu i bezdomnych aktualnie poszukuje wolontariuszy z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego do prowadzenia zajęć językowych z podopiecznymi i kadrą. Zajęcia będą prowadzone w trybie stacjonarnym i online, w godzinach popołudniowych.