Aktualności Biura Karier

05.03.2015
Targi Praca.pl

Targi Praca.pl to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie organizowane przez portal rekrutacyjny. Dzięki udziałowi znanych i cenionych firm planujemy stworzyć największe i najbardziej prestiżowe targi pracy w stolicy.

03.03.2015
Warsztat przygotowujący do procesu rekrutacji i selekcji

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków (z wyłączeniem pierwszego roku studiów) oraz absolwentów (do 6 miesięcy od obrony pracy dyplomowej) na bezpłatny warsztat przygotowujący do procesu rekrutacji i selekcji.
Grafika:nf.pl

03.03.2015
Warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji osobistych

Zapraszamy na bezpłatny warsztat, podczas którego dowiesz się jak pracować nad rozwojem swoich kompetencji.
Warsztat przeznaczony jest dla studentów wszystkich kierunków studiów (powyżej 1 roku) oraz dla absolwentów (do 6 miesięcy od obrony pracy dyplomowej).

Grafika:grajwysoko.pl

11.02.2015
Zapraszamy na bezpłatny warsztat "Personal branding - jak stworzyć osobistą markę?"

Zapraszamy studentów (od II roku studiów) oraz absolwentów (do 6 miesięcy od obrony pracy dyplomowej )do udziału w spotkaniu w ramach Forum Transferu Wiedzy. Celem zajęć będzie poznanie technik promocyjnych budowania marki osobistej w Internecie.

Pracodawcy informują

06.03.2015
Grupa Żywiec isseeking candidates for MANAGEMENT TRAINEE PROGRAM.

Workplace: Warsaw• Are you 5th year student or fresh graduate?• Do you have first professional experience up to 2 years?• Do you see yourself as a leader?• Are you ready for new challenges?• Do you find risk factor as a motivator?• Do you have valid driving license?

24.02.2015
200 płatnych staży na 20. edycję konkursu „Grasz o staż”

23 lutego ruszyła jubileuszowa edycja „Grasz o staż” – najstarszego i największego konkursu na polskim rynku akademickim. Tym razem o staże w instytucjach publicznych oraz firmach reprezentujących różne branże i sektory gospodarki mogą zagrać studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci do 30. roku życia. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i do 13 kwietnia rozwiązać wybrane przez siebie zadanie.

19.02.2015
Przeciwdziałanie marginalizacji społecznej

Jak co roku Powiślańska Fundacja Społeczna zaprasza studentów kierunków społecznych na zajęcia wykładowe z zakresu przeciwdziałania marginalizacji społecznej.