Aktualności Biura Karier

22.01.2015
Stypendia szkoleniowe dla studentów MaxROY.com

Interesujesz się zagadnieniami z zakresu E-Marketingu i chciałbyś poszerzać swoją wiedzę w tej tematyce? Mamy dla Ciebie propozycję! Skorzystaj z programu stypendium szkoleniowego, który przygotowała firma MaxROY.com! Dzięki niemu możesz wziąć udział w SearchMarketingWeek, cyklu szkoleń z zakresu marketingu internetowego.

21.01.2015
Weź udział w badaniu i wygraj kolację walentynkową w ulubionej restauracji!

Wziąłeś już udział w badaniu trendenceGraduateBarometer 2015? Jeśli nie, to zrób to właśnie teraz! Tylko do 31 stycznia 2015, wypełniając ankietę, możesz wygrać dodatkową nagrodę:
KOLACJĘ WALENTYNKOWĄ O WARTOŚCI 200 PLN W WYBRANEJ PRZEZ CIEBIE RESTAURACJI!

20.01.2015
Zapraszamy na indywidualne konsultacje z doradcą kariery - Zapisz się już dziś!

Biuro Karier SWPS informuje, że ruszył nabór na konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym. Na doradztwo zapraszamy studentów od II do V roku studiów oraz absolwentów do 6 miesięcy od obrony pracy dyplomowej. Podczas konsultacji zostanie dokonana diagnoza preferencji zawodowych Uczestnika, Wielowymiarowym Kwestionariuszem Preferencji (WKP).

09.01.2015
Świąteczne Wyzwanie Universum wciąż trwa!

Jeszcze do 16 stycznia masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody, w tym tygodniową wycieczkę do Nowego Jorku, Sztokholmu lub Singapuru! Nie czekaj, weź udział już dziś! Świąteczne wyzwanie Universum

Pracodawcy informują

05.12.2014
Globalna platforma społecznościowa Blasting News wchodzi na polski rynek

Blasting News to globalna platforma społecznościowa dedykowana dziennikarzom, dzięki której każdy ma prawo dzielić się swoimi poglądami i opinią, zacząć zarabiać od momentu opublikowania pierwszego artykułu.